Artykuły

12.03
​Otyłość u dzieci w czasie pandemii.

Małe dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, która związana jest z ogromną energią oraz chęcią poznawania świata i własnych możliwości. Z czasem niestety ta potrzeba zanika, a my coraz chętniej spędzamy czas na kanapie i coraz trudniej jest nam zmotywować się do odpowiedniej..

zobacz więcej

25.02
Zaburzenia odżywiania

Zaburzenia odżywania to niestety częsty problem u nastolatek, który w początkowej fazie jest trudny do zauważenia i diagnostyki. Jakie są rodzaje zaburzeń odżywiania i w jaki sposób może być przydatny dietetyk? Tego dowiesz się z artykułu.    Zaburzenia..

zobacz więcej

16.02
Węglowodany – co to?

  Węglowodany (inaczej cukry), czyli podstawowe źródło energii dla człowieka dzielą się na węglowodany proste i złożone. Węglowodany głównie występują w produktach roślinnych. Jaka jest różnica między węglowodanami prostymi a..

zobacz więcej

15.02
“Witamina młodości”, czyli wszystko o witaminie E.

Witamina E należy do grupy związków określanych mianem tokoferoli. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, przeciwdziała starzeniu się organizmu oraz bezpłodności, dlatego nazywana jest witaminą młodości i płodności.   Rola witaminy E w organizmie Witamina E, w..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18