Artykuły

20.07
Brak motywacji do diety? 3 sposoby, żeby utrzymać motywację.

Odchudzanie kojarzy Ci się z ciągłymi wyrzeczeniami? Przez pierwsze dni idzie Ci dobrze, ale po dwóch tygodniach tracisz motywację do kontynuowania diety? Drobne potknięcia oddalają Cię od celu i ostatecznie kończysz z dodatkowymi kilogramami i brakiem motywacji do odchudzania?..

zobacz więcej

15.07
Dieta w chorobie Parkinsona

Osoby zmagające się z chorobą Parkinsona powinny zadbać o odpowiednią dietę dostosowaną do ich potrzeb. W ułożeniu takiej diety zawsze może pomóc wykwalifikowany dietetyk! Odpowiednia dieta pozytywnie wpływa na samopoczucie i wspiera leczenie, które ma zahamować..

zobacz więcej

10.07
5 najczęstszych błędów w trakcie odchudzania

Marzysz o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów? Ciągle stosujesz niskokaloryczne diety, detoksy, diety cud? Wciąż nie widzisz zadowalających efektów? Kilogramy powracają ze zdwojoną siłą? Sprawdź, jakich błędów nie popełniać podczas odchudzania – a ono..

zobacz więcej

29.06
Jak zachęcić dzieci do jedzenia warzyw?

Warzywa w diecie człowieka są niezwykle ważne, gdyż dostarczają niezbędnych witamin i mikroelementów. Niestety często zdarza się, że dzieci ich unikają, a rodzice nie mają pomysłuj, jak nauczyć dziecko jedzenia warzyw. Martwisz się, bo Twoje dziecko niechętnie sięga po..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18