Artykuły

29.06
Jak zachęcić dziecko do ruchu?

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Niestety aktualnie można zaobserwować, że znaczna część dzieci i nastolatków woli biernie spędzać czas przed telefonem, komputerem lub telewizorem niż wyjść na podwórko i aktywnie spędzić..

zobacz więcej

14.06
​Anoreksja – objawy, przyczyny, leczenie.

Anoreksja to choroba, która może dotyczyć nawet 1,8% młodzieży poniżej 18 roku życia. Tak jak w przypadku innych chorób wczesna diagnoza ułatwia leczenie i zmniejsza ryzyko komplikacji. Nieleczona anoreksja prowadzi do śmierci w około 10% przypadków. Czym jest..

zobacz więcej

12.03
​Otyłość u dzieci w czasie pandemii.

Małe dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, która związana jest z ogromną energią oraz chęcią poznawania świata i własnych możliwości. Z czasem niestety ta potrzeba zanika, a my coraz chętniej spędzamy czas na kanapie i coraz trudniej jest nam zmotywować się do odpowiedniej..

zobacz więcej

25.02
Zaburzenia odżywiania

Zaburzenia odżywania to niestety częsty problem u nastolatek, który w początkowej fazie jest trudny do zauważenia i diagnostyki. Jakie są rodzaje zaburzeń odżywiania i w jaki sposób może być przydatny dietetyk? Tego dowiesz się z artykułu.    Zaburzenia..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18