Artykuły

16.02
Węglowodany – co to?

  Węglowodany (inaczej cukry), czyli podstawowe źródło energii dla człowieka dzielą się na węglowodany proste i złożone. Węglowodany głównie występują w produktach roślinnych. Jaka jest różnica między węglowodanami prostymi a..

zobacz więcej

15.02
“Witamina młodości”, czyli wszystko o witaminie E.

Witamina E należy do grupy związków określanych mianem tokoferoli. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, przeciwdziała starzeniu się organizmu oraz bezpłodności, dlatego nazywana jest witaminą młodości i płodności.   Rola witaminy E w organizmie Witamina E, w..

zobacz więcej

07.01
Dieta dla kobiet karmiących piersią

Jak powszechnie wiadomo, wyłączne karmienie piersią, co najmniej do 6 miesiąca życia stanowi optymalny i wzorcowy sposób żywienia niemowląt. Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia (WHO- World Health Organization) zalecają kontynuację karmienia piersią w kolejnych miesiącach, przy..

zobacz więcej

11.12
Usługi dietetyczne

Usługi dietetyczne Korzystanie z pomocy dietetyka staje się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, w końcu z każdym rokiem rośnie również świadomość wpływu diety na zdrowie człowieka. Na tle nieprawidłowego odżywiania się powstaje aż 80 różnych chorób. A w..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18