Artykuły

09.12
Rozszerzanie diety dziecka

Kiedy jest odpowiedni czas na rozszerzanie diety dziecka? I od czego zacząć? Z tymi pytaniami boryka się każdy rodzic, zwłaszcza Ci, którzy mają pierwsze dziecko. Rozszerzanie diety u dziecka, to bardzo ważny aspekt. Już na tak wczesnym etapie dziecko poznaje nowe produkty i..

zobacz więcej

01.12
O co chodzi z tym glutenem?

Można powiedzieć, że dieta bezglutenowa znalazła wielu zwolenników i jest promowana jako część zdrowego stylu życia. Jednak czy jego eliminacja jest konieczna i uzasadniona? Na początek należałoby wyjaśnić czym jest gluten. Jest to mieszanina białek zawartych w zbożach..

zobacz więcej

11.10
Dieta bezmleczna

Dieta bezmleczna Problemy gastryczne mogą mieć wiele przyczyn, a część z nich może być wynikiem nietolerancji lub alergii pokarmowych szczególnie tych dotyczących składników zawartych w produktach mlecznych: laktozy i kazeiny. Warto pamiętać, że zarówno alergia..

zobacz więcej

05.08
Kawa, kawunia :)

Amatorów kawy jest mnóstwo. Jednak jak kawa wpływa na nasze zdrowie? Czy każdy może ją bezpiecznie spożywać, a może jest jakaś ilość, której nie powinniśmy przekraczać? I czy kawa ma jakieś właściwości korzystne dla naszego funkcjonowania?   Kawa..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18