Artykuły

15.12
Święta na diecie

Święta- czas radosny, spokojny i beztroski chyba... że jesteś na diecie. Jeśli tak to pewnie z niepokojem myślisz o zbliżającym się suto zastawionym świątecznym stole pełnym pokus. Poniżej kilka rad i zasad, których stosowanie pozwoli na przyjemne spędzanie czasu z rodziną bez..

zobacz więcej

28.11
Dobry dietetyk

Niezależnie czy potrzebny nam mechanik, hydraulik czy też idziemy do lekarza lub dietetyka chcemy trafić do profesjonalisty. Niestety brak odpowiedniej wiedzy w danym zakresie uniemożliwia nam prawidłową ocenę umiejętności danej osoby dopóki nie pojawią się niekorzystnie..

zobacz więcej

09.11
Diety cud i ograniczanie składników odżywczych

Znaczne ograniczenie, a zwłaszcza eliminacja jakichkolwiek składników pokarmowych niesie zawsze za sobą pewne konsekwencje dla naszego organizmu. Dlatego zdrowa dieta poza chorobami tego wymagającymi nie dopuszcza takich ograniczeń. Niestety bardzo często „diety cud”..

zobacz więcej

09.11
Ach te słodycze...!

Chyba każdy wie, że słodycze należy mocno ograniczyć lub najlepiej całkowicie wyeliminować ze swojej diety jednak ​trzeba przyznać szczerze, że niewielu się to udaje. Słodycze- ciastka, batoniki, cukierki itd. zawierają duże ilości cukrów prostych, tłuszczów..

zobacz więcej
 
Przeczytaj od razu kolejne informacje z działu:

O mnie  

umów się na wizytę!


​Gabinet Dietetyczny

ul. Wolności 262 p. 305, 41-800 Zabrze

tel. 509 572 472
dietetyk@liness.pl

Godziny otwarcia
wtorek 9-14
środa 14-18

czwartek 13-18